Umělecká 8, Praha 7
Tel.: 233 378 694
fzsumelecka@seznam.cz

Fakultní základní škola Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy

Pro rodiče budoucích prvňáčků

Datum konání: 8.3. 2021

Popis akce

a jejich malé školáky každoročně pořádáme DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. V tomto školním roce ale z důvodů všeobecně známých se nám tuto seznamovací akci uspořádat nepodaří. Protože termín zápisů do prvních tříd školního roku 2021/2022 se kvapem blíží, nabízíme zájemcům z řad rodičů náhradní řešení.

  Pokud chcete vědět více o naší ŠKOLE POHODY, její filozofii a práci, můžete se zúčastnit "virtuálního dne otevřených dveří". Po škole Vás sice neprovedeme a učebny neukážeme, ale na Vaše dotazy velice rádi odpovíme. (Velkou část školy si můžete prohlédnout v naší videoprezentaci Škola pohody.)

  Schůzka bude probíhat on-line v pondělí 8. března 2021 v době od 16,00 do 17,00 hod. na osvědčené platformě Google Classroom (Učebna). Prosíme rodiče, kteří se tohoto setkání budou chtít zúčastnit, aby svůj zájem potvrdili na e-mailovou adresu fzsumelecka@seznam.cz a připojili i svoje případné dotazy na průběh zápisů, organizaci školy a její práce apod.

  Technicky i organizačně považujeme za optimální počet 30 účastníků z řad rodičů. V případě většího počtu zájemců by tato setkání proběhla i v dalších termínech, o kterých Vás budeme včas informovat.

  Na setkání s Vámi se těší

  ředitel školy Mgr. Bohumil Kettner

  zástupkyně pro I. stupeň Mgr. Miroslava Müllerová

  zástupce pro II. stupeň Mgr. Pavel Machovec.   

       

» Vrátit se na předchozí stránku