Umělecká 8, Praha 7
Tel.: 233 378 694
fzsumelecka@seznam.cz

Fakultní základní škola Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy

2.9. - 4.9.

Info

Autor: Blanka Černá
Datum: 1.9. 2020

¨Vážení rodiče,

 od 2.9. už budeme mít čtyři vyučovací hodiny. V průběhu prvního týdne budou hlavně třídnické práce. Prosím, aby si děti nosily do školy aktovku a penál. Zavedeme si úkolníček, kam si budou děti zapisovat důležité věci, které mají doma udělat (něco přinést z domova do školy, domácí úkoly). Dále si budeme obalovat sešity a děti dostanou pracovní sešity. Obaly si mohou děti přinést již ve středu a nebo v průběhu týdne. 

Na oběd budu v prvním týdnu chodit s dětmi do jídelny já a oběd bude naší třídě z organizačních důvodů vydáván  v 11,20 hodin. Prosím, dejte mi co nejdříve vědět, které děti budou chodit do družiny, které pouze na oběd a domů. Dítě, které nebude mít přihlášené obědy s námi tento týden půjde do jídelny s vlastní svačinou. 

Pokud bude některé dítě chodit domů samo bez doprovodu dospělé osoby, musí mít lístek (syn/dcera jméno může chodit ve školním roce 2020/2021 domů samo po skončení vyučování, datum, podpis zákonného zástupce)

Připomínám, že již tento čtvrtek máme první lekci plavání. Je dobré dát dětem dvě svačiny. Jednu dopolední a druhou, kterou mohou sníst hned po plavání. :-)

       

» Vrátit se na předchozí stránku