PODĚKOVÁNÍ PINK BUBBLE

Datum konání: 06.12.2022V úterý 6. prosince se od 15,00 hod. konala v aule školy charitativní akce pro nadační fond Pink Bubble VÁNOCE S BUBLINOU

 

Po slavnostním zahájení a krátkém proslovu zakladatelky nadačního fondu, kterou je paní Šmuková, navodily sváteční atmosféru hudebním vystoupením děti ze třídy 4. A pod vedením paní učitelky Topičové. Poté se účastníci rozešli k jednotlivým výtvarným dílničkám a vyzkoušeli si například zdobení perníčků, výrobu papírových ozdob a vánočních hvězd, malování na hrnečky nebo tvoření vánočních přání.

Letošní velmi oblíbenou novinkou bylo malování na obličej.

Velký zájem byl o výrobky dětí a prodej květin na improvizovaném vánočním tržišti.

 

Rádi bychom na tomto místě poděkovali všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy (zejména vychovatelkám ze školní družiny) za přípravu a zdařilý průběh mimořádného večera i za ochotu přispět výrobou a koupí drobných vánočních dekorací a předmětů na podporu mladým lidem s onkologickým onemocněním.

 

Velké poděkování patří samozřejmě i nadačnímu fondu Pink Bubble za jeho neokázalou, ale účinnou pomoc dětem, které onemocněly rakovinou. Stejně jako loni obdrží Pink Bubble veškerý výtěžek z této akce.