Co nás čeká v prosinci

Datum konání: 01.11.2021


1. prosince odpoledne od 15,00 hod. proběhnou v aule VÁNOCE V RŮŽOVÉ, které navazují na to nejlepší z tradičních Čertích tržíčků. Akci pořádáme na podporu nadačního fondu PINK BUBBLE.

Více informací naleznete na https://fzsumelecka.cz/zs/prosinec-v-ruzove .

 

V pátek 3. prosince projde školou MIKULÁŠ se svým doprovodem.

 

6. prosince navštíví třídy 1.A, 2.A a 2.B PLANETÁRIUM.

 

7. prosince si třídy 1.B a 1.C prohlédnou SKANZEN V PŘEROVĚ NAD LABEM a jeho tradiční výstavu o českých Vánocích.

 

Ve středu 8. prosince se od 17,00 bude v aule konat VÁNOČNÍ KONCERT dětí z hudebních tříd a z přípravné třídy. Také tento koncert je věnován nadačnímu fondu PINK BUBBLE.

 

V pondělí 13. prosince se budou konat konzultační TŘÍDNÍ SCHŮZKY. Po dohodě třídních s rodiči mohou proběhnout v náhradním termínu nebo on-line.

 

14. a 16. prosince se uskuteční PROGRAM PRIMÁRNÍ PREVENCE ve třídách prvního stupně, které tento program neabsolvovaly v listopadu. Jedná se o třídy 1.A, 1.B, 1.C, 3.A, 4.A, 4.B, 5.A a 5.B.

 

16. prosince si třídy 5.A, 5.B, 5.C a přípravná třída prohlédnou doly VELKÁ a MALÁ AMERIKA u obce Mořina nedaleko Karlštejna.

 

17. prosince proběhnou ve třídách VÁNOČNÍ BESÍDKY. Vyučování na 1. stupni bude ukončeno po 4. vyučovací hodině, na 2. stupni během 4. vyučovací hodiny.

 

Na dny 20. - 22. prosince je vyhlášeno ŘEDITELSKÉ VOLNO, probíhat bude výměna podlahových krytin na chodbách školy. (Na tyto dny se zvažuje mimořádné prodloužení vánočních prázdnin.)

 

Od 23. prosince začínají VÁNOČNÍ PRÁZDNINY. Ve škole se všichni sejdeme v pondělí 3. ledna 2022.