Florbalové turnaje

Datum konání: 10.11.2022


Začátek listopadu se nesl (mimo jiného) ve znamení série obvodních florbalových turnajů, kterých se zúčastnily i týmy z naší školy, a to vesměs s velmi dobrými výsledky:

 

Mladší žáci – úterý 1.11.2022

Zúčastnilo se 8 škol. Závěrečný souboj v malém finále o 3-4 místo byl velmi napínavý, šlo se do prodloužení a nájezdů, ale i tak skončil nerozhodně. Rozhodčí přistoupil k náhlé smrti v nájezdech a tam se našim klukům přestalo dařit.

Ale i 4. místo je velmi pěkné!

 

Hráli:

Jakub Kavuliak, Maximilian Petkovič (6.A), Matěj Přikryl 6.B, Lukáš Fink, Jakub Král (6.C), Kryštof Modr, Adam Šupík (7.A), Martin Soriano (7.B), Leon Jannard, Marcus Janinda (7.C)

 

 

 

Mladší žákyně – čtvrtek 3.11.2022

I přes malou účast byl turnaj zajímavý a dramatický a naše děvčata vybojovala 1. místo!

 

Hrály:

Ella Petrásek (6.A), Soňa Svobodová (6.C), greta Čabalová, Nella Fořtová, Klára Kovaříková, Kristýna Řežábková, Míša Tomanová (7.A), Klára Fryčová, Bára Koudelková, Dita Pospíšilová (7.B), Bára Paloušová, Bára Trinkmocová (7.C)

 

 

 

Starší žáci – úterý 8.11.2022

Sešlo se celkem 7 základních škol a gymnázií. Školy byly rozděleny do dvou skupin. Naši žáci skupinu vyhráli. V semifinále smolně remizovali a na nájezdy prohráli, a tak si zahráli zápas o třetí místo, které vyhráli.

Takže 3. místo!

 

Hráli:

Tom Soukup (8.A), Jan Grégr, Matěj Švanda (8.B), Jeroným Slávik (8.C), Jan Brom, Oliver Čech, Ondřej Fink, Šimon Palkovič, Štěpán Škába (9.A), Tadeáš Egart a Robin Novotný (9.B)

 

 

 

Starší žákyně – čtvrtek 10.11.2022

V turnaji se šesti účastníky nedaly naše dívky soupeřům moc šancí a s přehledem obsadily

1. místo!

 

Hrály:

Kristina Anna Bredlerová, Anna Steinerová (8.B), Lusine Gjurdžan, Chiara Charlotte Menzelová, Alžběta Měšťánková (8.C), Terezie Černochová, Anna Jeriová, Ela Scholtzová (9.A), Kristýna Burešová, Tereza Píšová, Matylda Pišťáčková (9.B)

 

 

Našim holkám a klukůmi gratulujeme k dosaženým umístěním a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.