Představujeme vám ...

Datum konání: 02.10.2023


Rádi bychom vás seznámili se žákyní naší školy, která se ve svém volném čase úspěšně věnuje zájmové činnosti, v tomto případě tanci. Jedná se o Emily Petruk z 8.C a dozvěděli jsme se o ní následující:  

 

   Emily Petruk je úspěšná tanečnice a bývalá gymnastka. Tanci se věnuje už od svých 4 let s trenérkou Barborou Smíškovou, se kterou pokračuje až doposud. V 5 letech se začala věnovat moderní gymnastice v klubu Sk Motorlet Praha, kde byla do svých 7 let. Potom se věnovala pouze tanci, ve kterém je podle jejich zkušeností a cen skvělá.

   Tancuje pod skupinou Movement Studios od samého vzniku studia. S touto skupinou vyhrála například tyto ceny: Mistryně světa, Mistryně České republiky, s malou skupinou vyhrála Best Dance Group in Open Section, s duetem Vícemistryně světa a získala i další skvělé úspěchy...   

   Emily si také zahrála v letech 2019 - 2023 v divadelním muzikálu Krysař v divadle Kalich. Hrála tam hlavní dětskou roli - Krysařova duše. Určitě s hraním na jevišti nekončí a chtěla by v tom pokračovat. Momentálně se připravuje na novou taneční sezonu 2023/2024, kde jí čekají nové a zajímavé věci. Tanec jí už od mala velmi naplňuje a dělá jí úsměv na tváři a za to jsou její rodiče moc hrdí. 

 

   Přejeme Emily, aby se jí tanec líbil a byla v něm úspěšná i nadále a rozdávala radost co nejširšímu okruhu diváků.

Fotogalerie