Pro rodiče prvňáčků a nových žáků

Datum konání: 15.08.2022


Vážení rodiče budoucích prvňáčků a žáků přípravné třídy,

  pokud máte zájem o stravování Vašeho dítěte v naší školní jídelně, prosíme, vyřiďte si veškeré formality spojené se stravováním před koncem prázdnin, nejlépe ve dnech od 15.8. do 31.8.2022 mezi 8,00 - 12,00.

 

  K přihlášení je nutné odevzdat v kanceláři školní jídelny (přízemí vlevo) vyplněnou přihlášku ke stravování. Přihlášku si můžete vyzvednout v kanceláři ŠJ, nebo stáhnout  zde .

  Po vyplnění a odevzdání přihlášky, zakoupení čipu (130 Kč) a zaplacení obědů již bude Vaše dítě moci chodit do školní jídelny na obědy. Čip si můžete vyzvednout osobně, popř. Vaše dítě, jakmile půjde poprvé na oběd.

 

Pro platbu převodem obdržíte v kanceláři potřebný variabilní symbol, můžete nás také kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

 

Prosíme Vás, abyste veškeré formality spojené se stravováním vyřídili včas. Nenechávejte vše na první dny září, kdy se Vám z časových důvodů nebudeme moci plně věnovat!!

 

Připomínáme, že objednací doba pro stravu je 2 dny (pokud zaregistrujete dítě ke stravování až 1.9.2022, první oběd bude moci dostat až v pondělí 5.9.).

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Vedení a zaměstnankyně ŠJ

 

Telefon do školní jídelny: 233 374 922 ( přímá linka se záznamníkem )

E-mail: skolnijidelnaumelecka@seznam.cz