Prosinec v růžové

Datum konání: 14.12.2021


   Ve středu 1. prosince odpoledne se v aule FZŠ Umělecká uskutečnila první akce pod patronací nadačního fondu Pink Bubble - Vánoce s bublinou, během níž si děti i rodiče mohli vyzkoušet svoji dovednost v několika výtvarných dílničkách a načerpat inspiraci pro výrobu vánočních dárků a dekorací.

   Koupí některého z vystavených výrobků pak podpořili nadační fond Pink Bubble, který o svojí činnosti přítomné návštěvníky informoval u vlastního stánku.

 

   Prodej výrobků pokračoval i o týden později, ve středu 8. prosince, kdy se, opět ve školní aule, konal Vánoční koncert tříd s rozšířenou výukou hudební výchovy a přípravné třídy. Návštěvníci koncertu mohli na konto nadačního fondu přispět i zaplacením dobrovolného vstupného v libovolné výši.

 

   V úterý 14. prosince v dopoledních hodinách byl výtěžek z obou akcí předán zástupkyním nadačního fondu Pink Bubble, které byly velmi mile překvapeny výslednou částkou 17 151 Kč. Spolu se ziskem z vlastního prodeje propagačních předmětů si tak nadační fond Pink Bubble na své konto připsal téměř 22 000 Kč.

 

   Celá akce měla obrovskýúspěch a provázela ji radost, ne z pouze vybraných a odevzdaných peněz, ale z pocitu, že jsme splou s rodiči a dětmi mohli přispět těm, kteří to nejvíc potřebují. Domluvili jsme se, že Růžový prosinec se stane tradicí na naší škole.

 

 

   Všem přispěvatelům, výrobcům, prodejcům a pomocníkům z řad dětí, rodičů i zaměstnanců školy děkujeme za jejich podíl na úžasném průběhu a závěru Prosince v růžové a přejeme krásné, pohodové Vánoce.

Fotogalerie