Turnaje v bowlingu

Datum konání: 23.01.2023


BOWLING 22. 5. 2023 - VÝSLEDKOVÁ LISTINA
 
 
DÍVKY PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA - 3. TŘÍDY:
 
1. místo: Miriam Vaníčková - 1. A - 112 bodů
2. místo: Isabel Tipula Velásquez - 1. A - 105 bodů
3. místo: Stella Navrátilová - přípravná třída - 99 bodů
 
 
CHLAPCI 1. TŘÍDY:
 
1. místo: Jakub Svoboda -1. A - 134 body
2. místo: Cyril Jůza - 1. A - 114 bodů
3. místo: Kirill Sivtsovs - 1. C - 105 bodů
 
 
CHLAPCI 3. - 4. TŘÍDY:
 
1. místo: Mikuláš Turčín - 4. B - 136 bodů
2. místo: Matyáš Romeo - 4. B - 134 body
3. místo: Josef Štumpf - 3. C - 106 bodů
 
 
RODINNÉ TÝMY:
 
1. místo: Vilík Vinický - přípravná třída (97 bodů) + táta Lubor (187 bodů) = 239 bodů
2. místo: Jakub Liška - 1. B (92 body) + maminka Zuzana (147 bodů) = 239 bodů
3. místo: František David - 1. A (104 body) + bratr Milan - 3. C (103 body) = 207 bodů
 
 
PEDAGOGOVÉ:
 
1. místo: Tereza Vinická - učitelka na 1. stupni - 119 bodů
2. místo: Adriana Colombo - vychovatelka ŠD - 108 bodů
 
 
 
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - BOWLING 24. 4. 2023
 
DÍVKY PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA + 1. TŘÍDY:
 
1. místo: Stella Navrátilová - přípravná třída - 68 bodů
2. místo: Nina Zimmermannová - 1. C - 57 bodů
3. místo: Julie Šindlerová - 1. A - 55 bodů
 
CHLAPCI PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA + 1. TŘÍDY:
 
1. místo: Cyril Jůza - 1. A - 84 body
2. místo: Matyáš Doležel - 1. B - 71 bod
3. místo: Jakub Klik - 1. B - 66 bodů
 
DÍVKY 2. + 3. TŘÍDY:
 
1. místo: Karin Dejmková - 3. B - 61 bod  
1. místo: Žofie Dvořáková - 2. C - 61 bod
 
CHLAPCI 2. + 3. TŘÍDY:
 
1. místo: Mirek Semrád - 3. B - 106 bodů
2. místo: Václav Hrčka - 2. C - 103 body
3. místo: Josef Štumpf - 3. C - 82 body
 
RODINNÉ TÝMY:
 
1. místo: Anna Grossová - 4. A (100 bodů) + bratr Jakub Gross - 2. A (62 body) - 162 body
2. místo: Jakub liška - 1. B (68 bodů) + maminka Zuzana (78 bodů) - 146 bodů
3. místo: William Vinický - přípravná třída (59 bodů) + maminka Tereza (78 bodů) - 137 bodů
 
PEDAGOGOVÉ:
 
1. místo: Adriana Colombo - vychovatelka ŠD - 74 body
2. místo: Sandra Ničová - učitelka na 1. stupni - 67 bodů
 
 
 
 
BOWLING 27. 3. 2023 - VÝSLEDKOVÁ LISTINA
 
CHLAPCI 1. + 2. TŘÍDY:
 
1. místo: Cyril Jůza - 1. A - 104 body
2. místo: Filip Sobotka - 1. C - 86 bodů
3. místo: Jakub Klik - 1. B - 85 bodů
               Matyáš Doležel - 1. B - 85 bodů
 
DÍVKY PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA + 1. TŘÍDY:
 
1. místo: Miriam Vaníčková - 1. A - 100 bodů
2. místo: Stella Navrátilová - přípravná třída - 70 bodů
3. místo: Isabel Tipula Velásquez - 1. A - 67 bodů
 
CHLAPCI 3. + 4. TŘÍDY:
 
1. místo: Matyáš Romeo - 4. B - 134 body
2. místo: Mirek Semrád - 3. B - 104 body
3. místo: Vincent Jakeš - 3. A - 94 body
 
DÍVKY 3. + 4. TŘÍDY:
 
1. místo: Gabriela Hrčková - 4. A - 66 bodů
2. místo: Anna Grossová - 4. A - 61 bod
 
RODINNÉ TÝMY:
 
1. místo: František David - 1. A (67 bodů) + bratr Milan David - 3. C (102 body), celkem 169 bodů
 
PEDAGOGOVÉ:
 
1. místo: Adriana Colombo - vychovatelka ŠD - 147 bodů
2. místo: Blanka Černá - učitelka na 1. stupni - 103 body
3. místo: Sandra  Ničová - učitelka na 1. stupni - 85 bodů
 
 
 
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - BOWLING 23. 1. 2023
 
CHLAPCI 1. + 2. třídy:
 
1. místo: Cyri Jůza - 1. A - 100 bodů
2. místo: Jakub Svoboda - 1. A - 87 bodů
3.místo: Jakub Klik - 1. B - 82 body
 
 
DÍVKY 1. - 3. třídy:
 
1. místo: Sofie Vališová - 1. A - 80 bodů
2. místo: Karin Dejmková - 3. B - 78 bodů
3. místo: Sofia Sabaly - 3. A - 74 body
 
 
CHLAPCI 3. + 4. třídy:
 
1. místo: Matyáš Romeo - 4. B - 132 body
2.místo: Dominik Šafařík - 4. C - 91 bod
3. místo: Martin Durych - 3. B - 82 body
 
 
RODINNÉ TÝMY:
 
1. místo: Sofie Serin - 2. A (69 b.) + babička Šárka Zrzavá (87b.) - 156 bodů
               Eliáš Kalivoda - 1. B (76 b.) + maminka Pavla Vacková (80 b.) - 156 bodů
 
 
PEDAGOGOVÉ: paní vychovatelka Adriana Colombo - 88 bodů.
 
 
 
 
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - BOWLING 21. 11. 2022
 
DÍVKY 1. + 2. TŘÍDY:
 
1. místo: Anna Bikárová - 2. A - 72 body
2. místo: Amina Danielová - 1. A - 63 body
 
CHLAPCI 1. + 2. TŘÍDY:
 
1. místo: Vítek Pleska - 2. C - 99 bodů
2. místo: Kryštof Ladman - 1. A - 85 bodů
3. místo: Jakub Svoboda - 1. A - 81 bod
 
DÍVKY 3. + 4. TŘÍDY:
 
1. místo: Ema Hlavatá - 4. B - 91 bod
2. místo: Karin Dejmková - 3. B - 81 bod
3. místo: Sofie Sabaly - 3. A - 80 bodů
 
CHLAPCI 3. + 4. TŘÍDY:
 
1. místo: David Kutina - 4. C - 97 bodů
2. místo: Matyáš Romeo - 4. B - 89 bodů
2. místo: Mirek Semrád - 3. B - 89 bodů
3. místo: Tomáš Holec - 3. A - 87 bodů  
 
VYHODNOCENÍ:

Dnešního turnaje se zúčastsnilo 25 hráčů z 1. až 5. tříd a paní vychovatelka Adriana Colombo, která nahrála 95 bodů. Padlo pár strikeů, nálada byla výborná.
 
 
 
BOWLING 31. 10. 2022 - VÝSLEDKOVÁ LISTINA
 
 
DÍVKY 1. + 2. TŘÍDY:
 
1. místo: Isabel Tipula Velásquez - 1. A - 73 body
2. místo: Žofie Dvořáková - 2. C - 69 bodů
 
CHLAPCI 1. TŘÍDY:
 
1. místo: Kryštof Ladman - 1. A - 84 body
2. místo: Cyril Jůza - 1. A - 71 bod
3. místo: Jakub Svoboda - 1. A - 70 bodů 
 
DÍVKY 3. TŘÍDY:
 
1. místo: Josefa Svobodová - 3. A - 79 bodů
2. místo: Sofie Sabaly - 3. A - 77 bodů
3. místo: Karin Dejmková - 3. B - 68 bodů
 
CHLAPCI 3. TŘÍDY:
 
1. místo: Martin Durych - 3. B - 74 body
2. místo: Josef Štumpf - 3. B - 71 bod
3. místo: Mirek Semrád - 3. B - 68 bodů
 
CHLAPCI 4. TŘÍDY:
 
1. místo: Bertram Kubišta - 4. C - 102 body
2. místo: David Kutina - 4. C - 89 bodů
3. místo: Dominik Šafařík - 4. C - 70 bodů
 
VYHODNOCENÍ:
 
TURNAJ PROBÍHAL OPĚT V PŘÁTELSKÉ A PŘEJÍCÍ ATMOSFÉŘE. ZÚČASTNILO SE HO TŘIADVACET HRÁČŮ A ČTYŘI DIVÁCI. NÁSLEDUJÍCÍ DEN OBDRŽELI MEDAILISTÉ DIPLOMY A VŠICHNI HRÁČI VĚCNÉ CENY.
 
Dagmar Hájková a Adriana Colombo, vychovatelky ŠD
 
 
 
 
 
VÝSLEDKOVÁ LISTINA TURNAJE V BOWLINGU 22. 9. 2022
 
 
DÍVKY 1. TŘÍDY:
1. místo: Isabel Tipula Velásquez - 1. A - 99 bodů
2. místo: Zuzana Jirsová - 1. A - 80 bodů
3. místo: Julie Šindlerová - 1. A - 798 bodů
 
CHLAPCI  1. + 2. TŘÍDY:
1. místo Vojtěch Šesták - 1. A - 96 bodů
               Cyril Jůza - 1. A - 96 bodů
2. místo: Jakub Svoboda - 1. A - 89 bodů
3. místo:Matouš Švec - 84 body
 
DÍVKY 3. + 4. TŘÍDY:
1. místo: Sanna Oosterling - 3. DA - 96 bodů
2. místo: Cristina Rega - 4. A - 95 bodů
3. místo: Karin Dejmková - 3. B - 87 bodů
 
CHLAPCI 3. TŘÍDY:
1. místo: Martin Durych - 3. B - 90 bodů
2. místo: Vojtěch Švanda - 3. B - 84 body
3. místo: Vítek Švejcar - 3. B - 82 body
 
CHLAPCI 4. TŘÍDY:
1. místo: Jan Mareš - 4. C - 136 bodů
2. místo: Dominik Šafařík - 4. C - 97 bodů
3. místo: Mikuláš Turčín - 4. B - 88 bodů
 
RODINNÉ TÝMY:
1. místo: Milan David - 3. C (90 b.) + bratr František David - 1. A (77 b.) - 167 bodů
 
Za pedagogy hrála paní vychovatelka Zuzana Endrisová - 111 bodů.
 
 
VYHODNOCENÍ:
Tohoto turnaje se zúčastnilo 27 hráčů a 4 diváci z řad žáků naší školy i rodinných příslušníků dětí. "Medailisté" obdrželi diplomy, všichni hráči drobné ceny. Padalo hodně strikeů, prvňáčkové, kteří hráli bowling poprvé, i všichni ostatní, byli nadšeni. Nálada byla výborná. 
 
Dagmar Hájková