Vánoce s bublinou

Datum konání: 01.12.2021


Ve středu 1. prosince odpoledne proběhla první akce pod patronací nadace Pink Bubble - Vánoce s bublinou.

Na úvod zazpívaly děti ze třídy 3.B pod vedením paní učitelky Topičové několik koled a poté byla zapálena první svíčka na adventním věnci. Děti i rodiče si mohli vyzkoušet svoji dovednost v několika výtvarných dílničkách a načerpat inspiraci pro výrobu vánočních dárků a dekorací. Koupí některého z vystavených výrobků pak podpořili nadační fond Pink Bubble, který se svojí činností přítomné návštěvníky informoval u vlastního stánku.

S konkrétní výší příspěvku, který se nám podařilo pro Pink Bubble získat vás ještě nemůžeme seznámit, protože prodej vánočních předmětů vyrobených našimi žáky a jejich rodiči i zaměstnanci školy bude pokračovat ještě ve středu 8. prosince, kdy se v aule bude konat Vánoční koncert dětí z hudebních tříd a přípravné třídy. Jeho patronem bude totiž také Nadace Pink Bubble.

Všem dětem, jejich rodičům a příbuzným i zaměstnancům školy, kteří se postarali o přípravu a zdárný průběh celého odpoledne ještě jednou moc děkujeme a přejeme klidné prožití adventních dnů i Vánoc.

 

O nadaci Pink Bubble se můžete dozvědět více z jejího oficiálního videa https://www.dropbox.com/sh/ys9gs55bpf3e675/AABVJQRZrCmGQiGydoXXFLtUa/Long/FullHD/WEB?dl=0&preview=PinkBubble_Long_FullHD_WEB.mov&subfolder_nav_tracking=1 a na https://www.facebook.com/PinkBubbleNadace nebo na https://www.instagram.com/pinkbubble.cz.