Vánoce s Bublinou 2022

Datum konání: 06.12.2022


Vánoce s Bublinou“ již podruhé...

 

Srdečně zveme všechny děti, rodiče, prarodiče a kamarády v úterý 6.12. do auly školy, kde od 15 hodin bude probíhat odpoledne pořádané školní družinou ve prospěch nadačního fondu Pink Bubble.

 

Po úspěšné loňské akci jsme se i letos rozhodli uspořádat vánoční tržíčky s výrobky nejen(!) dětí ze školní družiny a veškerý výtěžek z celého odpoledne věnovat nadaci Pink Bubble, která pomáhá dětem s rakovinou.

Máte-li také chuť pomoci, můžete akci podpořit vlastními výrobky především s vánoční, Mikulášskou nebo zimní tématikou. Své výrobky noste nejpozději do 5.12. do školní družiny a my je s ostatními výrobky nabídneme k prodeji následující den v aule.

Bližší informace vám poskytnou paní vychovatelky.

 

A na co se můžete v aule těšit?

 

- Přijdou nám zazpívat koledy a tím nás vánočně naladit děti ze 4.A pod vedením paní učitelky Topičové,

- s paní vychovatelkou Marcelou zapálíme první adventní svíčku,

- připraveny pro vás budou tvořivé dílničky s vánoční tématikou,

- atmosféru tradičních Vánoc nám připomene vyřezávaný betlém z Moravy, který si budete moci prohlédnout,

- předvánoční čas vám doma může vykouzlit i květina, kterou si budete moci zakoupit.

 

Nadace Pink Bubble bude celé odpoledne s námi a přímo u jejich stánku se můžete dozvědět více o cílech a činnosti tohoto nadačního fondu a také budete moci přispět finančním darem nebo koupí něčeho hezkého.

 

Přijďte zapomenout na všední starosti a užít si odpoledne plné sváteční pohody, během kterého můžete případným nákupem vánočních výrobků podpořit dobrou věc. Vždyť nejen o tom jsou Vánoce.

 

Těšíme se na Vás!

Žáci a zaměstnanci FZŠ Umělecká