Co nás čeká v listopadu

Datum konání: 01.11.2021


V měsíci listopadu nás pravděpodobně čekají další opatření vycházející ze zhoršující se zdravotní situace. Podle všech dostupných prohlášení by se dětí měla dotýkat v minimální míře, zatím se ani neuvažuje o plošném uzavření škol. Doufejme, že další vývoj bude příznivý a vyhneme se všichni tomu, co známe z minulých dvou školních roků.

Na měsíc listopad jsou naplánovány následující "větší" akce:

 

11. listopadu navštíví třídy 1.A a 2.A DIVADLO LETKA.

 

Jak funguje LETIŠTĚ Václava Havla si v pátek 12. listopadu prohlédnou zblízka žáci ze tříd 3.B a 3.C.

 

15. listopadu se třída 3.A vydá do Rudolfina na první WORKSHOP Z CYKLU ČTYŘI ŽIVLY.

 

16. listopadu se třídy druhého stupně zúčastní semináře na téma ŽIVOTNÍ HODNOTY. Z hygienických a epidemiologických důvodů odloženo.

 

Ve středu 17. listopadu oslavíme STÁTNÍ SVÁTEK.

 

O týden později, ve středu 24. listopadu, se sejde PEDAGOGICKÁ RADA, která projedná chování a prospěch žáků za 1. čtvrtletí. Ve stejný den se od 17 hodin v budově MČ Praha 7 koná SETKÁNÍ RODIČOVSKÝCH SPOLKŮ A ZÁSTUPCŮ RADNICE.

 

25. listopadu navštíví 3.A opět Rudolfinum, kde si vyslechne KONCERT CÍSAŘŮV SLAVÍK. Do Rudolfina se 3.A vydá také v pondělí 29. listopadu na druhý díl cyklu ČTYŘI ŽIVLY.

 

Ve dnech 25. a 26. listopadu se uskuteční PROGRAM PRIMÁRNÍ PREVENCE ve třídách I. stupně. Ve čtvrtek v 2.A 3.B, 3.C a 5.C, v pátek v 2.B, 2.C, a 4.C.

 

Na úterý 30. listopadu je naplánována SCHŮZKA STAROSTŮ TŘÍD a vedení školy. Během dopoledne proběhne FOTOGRAFOVÁNÍ zájemců z řad žáků školy o vánoční portrétní pohlednice.