Malování ve 2.B

Datum konání: 30.09.2022


Ve dnech 30.9. – 2.10. proběhlo malování učebny 2.B. Jednalo se o akci, která vyšla z iniciativy rodičů, jelikož stěny v učebně byly již v opravdu nehezkém stavu a zároveň – vesmírná třída Marťánků nevynikne nejlépe na oranžovém podkladu, to je jasné.

Již v pátek, 30.9., se krátce po obědě sešlo pár rodičů a společně s dětmi vyklidili a připravili třídu na malování. Hned poté se do práce pustili páni malíři, kteří páteční odpoledne strávili tmelením stěn, které pak přes víkend zvládli krásně namalovat na tyrkysovo-modrou barvu. Všechny barvy Primalex věnovala společnost PPG Deco Czech, které tímto mockrát děkujeme.

V neděli večer se opět sešlo několik rodičů i s několika dětmi a třídní paní učitelkou a začal úklid, při kterém se nejen vrátil očištěný nábytek na své místo, ale rodiče vydrhli podlahy, pomohli s připevněním výzdoby a neváhali ani pustit se do čištění skvrn na oknech.

Akce byla velmi rychlá, příjemná a stmelující jak pro děti, tak pro rodiče, kteří se mohli zúčastnit, a malým Marťánkům se v nově vymalované a uklizené třídě snad učí ještě lépe než předtím!

Mgr. Martina Váleková, třídní učitelka 2.B