Vánoce s Bublinou a pro Bublinu

Datum konání: 06.12.2022


V úterý 6. prosince se od 15,00 hod. konala v aule školy charitativní akce pro nadační fond Pink Bubble VÁNOCE S BUBLINOU

 

Po slavnostním zahájení a krátkém proslovu zakladatelky nadačního fondu, kterou je paní Šmuková, navodily sváteční atmosféru hudebním vystoupením děti ze třídy 4.A pod vedením paní učitelky Topičové. Pak už se účastníci rozešli k jednotlivým výtvarným dílničkám a vyzkoušeli si například zdobení perníčků, výrobu papírových ozdob a vánočních hvězd, malování na hrnečky. Novinkou bylo malování na obličej. Velký zájem byl i o výrobky dětí a květiny na improvizovaném tržišti.

 

Rádi bychom na tomto místě poděkovali všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy (zejména vychovatelkám ze školní družiny) za přípravu a zdařilý průběh mimořádného večera i za ochotu přispět výrobou a koupí drobných vánočních dekorací a předměrů na dobrou věc.

 

Velké poděkování patří samozřejmě i nadačnímu fondu Pink Bubble za jeho neokázalou, ale účinnou pomoc dětem, které onemocněly rakovinou. Stejně jako loni obdrží Pink Bubble veškerý výtěžek z této akce.